blog.ijacek007.cz

Blog o všem trochu jinak.

Tak jsem si byl včera udělat radost a na konec týdne jsem naplánoval večer u pokračování oblíbené komikové série X-men poslední díl má název První třída.

Do kina jsem vyrazil v neděli vzhledem k tomu, že prostě jindy nebylo kdy. První jsem měl pocit, že se film vůbec hrát nebude. Vyrazil jsem s přítelkyní jako vždy několik o několik minut dříve a docela dlouho jsme na představení v tichém atriu kina seděli takřka sami. No bohužel dnešní doba internetu a všudy přítomného pirátství takřka vyprazdňuje kina a to dokonce i na tak zajímavé filmy jakým X-men zajisté je.


Obrázek

Blížila se doba kdy se mělo vysílat a přeci jen do kina dorazili ostatní dívaci, i tak by jste všechny návštěvníky kina napočítali na prstech dvou lidí. A nejedná se pouze o film Xmen, na který jsem s přítelkyní čekal, ale také na film který se vysílal před naším filmem a také po našem filmu kdy jsem odcházel ze sálu prázdného kina na poslední představení si všimnout nešlo.


Nové tváře starých hrdinů

No není se čemu divit ono kino není zrovna levná záležitost. Pokud vyrazíte s celou rodinou padne na to nejedna stokoruna. Vraťme se ale ke kinu nebudu tady popisovat celý film, protože na to na internetu již je spousta recenzí. Popíšu zde jen parádní zažitek s příjemně zakončeného nedělního dne.


plakát s filmu X-men první třída

X-men první třída se vrací v čase do šedesátých let minulého století. Před všechny díly a oživuje serii postav s genetickou mutací, které mají nadpřirozené schopnosti. Jako fanda cele série jsem si děj vyloženě užíval a fakt z filmu nekazily ani jinak mnou zatracované titulky.

Ve filmu naleznete spoustu pěkných scén, ať už akčních nebo dějových, které se váží na provázanost celé serie x-men. Ať už jste milovníky serie nebo máte alespoň rádi kvalitní sci-fi film mohu vřele doporučit. Osobně jsem na webu csfd.cz dal filmu pět z pěti možných hvězd, protože jsem s kina odcházel s moc dobrou náladou. Takže ještě jednou na závěr všem, kteří mají rádi kvalitní sfi-fi mohu jedině doporučit.

Odkazy

Československá filmová databáze

Velice povedená a dlouhá recenze

Oficialní web filmu (anglicky)


Štítky článku kino | recenze |
Autor Ijacek.007 13.06.2011 zobrazeno 3 925x
Transformers 3 temná strana měsíce Další článek


1

sokorka

2011-06-13 16:25:22

můžu jen souhlasit :-)


2

Monča

2011-06-13 17:36:33

X-meni jsou pro úzký okruh lidí … počkej jak tam bude plno, až budou dávat Harryho Pottera:) Ale každopádně se těším, až najdu chvilku i na tenhle film, x-meni zatím nezklamali.


gravatar3

Krabath

2011-06-13 22:06:01

Docela s ena ten film těším, líbí se mi X-meni.


gravatar4iconblog.ijacek007.cz

Ijacek.007

2011-06-14 08:27:04

jj přeji Vám ad si najdete čas a skočíte si do kina protože film v kině je uplně jiný zážitek než v tv či na obrazovkách počítačů ja si film opravdu užil myslím že pokud máte rádi sérii x-men asi zklamaní nebudete :-)


gravatar

Vložit komentář

Nick *:
WWW:
Email * (nezobrazuje se ):
Gravatar:
Pamatuj si mě:
Komentář článku *:
Opiš následující text: *

* - vyžadované údaje. RSS kanál s komentáři

PřihlášeníAudioknihy

Jsme milovníci audio knížek, kterých aktuálně máme zakoupených 207. Poslech všech dohromady zabral přes 2807 hodin.

Z tohoto množství jsme si již stihli poslechnout téměř 42% tedy 87 audioknih.

Aktuálně poslouchaná audioknihakniha je Duna

Poslední hodnocenou audioknihou je Podivuhodný případ Benjamina Buttona a jiné povídky Hodnocení audioknihy 3/5.

Nejlépe hodnocenou audioknihou je Astronautův průvodce životem na Zemi Hodnocení audioknihy 3/5.

Reklama