blog.ijacek007.cz

Blog o všem trochu jinak.

Líbilo by se Vám vyhrát herní konzoli Playtation 4. Náš blog je mediálním partnerem soutěže, ve které přesně takovouto herní konzoli, ale i další ceny můžete vyhrát.


leták propagující soutěž portálu raketka.cz

Portál Raketka.cz je jedna z největších webových stránek na českém internetu, pomocí které lze zdarma hrát více jak 28 tisíc her. Abyste se v obrovském počtu her neztratily, jsou hry velmi přehledně rozděleny do kategorií. Najdete zde i například hry pro dva hráče, nebo střílečky. U každé hry navíc naleznete popis ovládání, ale také hodnocení ostatních hráčů.

Web Raketka nicméně není jen o hraní her. Snaží se být také komunitním centrem spojujícím hráče. Můžete tak najít přítele k hraní nebo soutěžit v rámci skupin. Nejlepší skóre hráčů je pak vždy zveřejněno v Síni slávy. V té mimochodem také probíhají diskuze o dění na celém portálu či dalších tématech návštěvníků.


skupiny hráču na webu raketka.cz

Tolik k představení portálu Raketka, pojďme se teď konečně věnovat samotné soutěži. Kromě zkušenostních bodů, které Vás v komunitním žebříčku posunou nahoru. Je zde právě možnost vyhrát trojici sluchátek Panasonic a jako hlavní cenu zmíněnou herní konzoli Playstation 4 s 500Gb pevným diskem. Vstoupit do soutěže se přitom dá několika způsoby. Na stránkách soutěže je po nějakou dobu připravena hra. Pokud se Vám podaří ve skóre dosáhnout prvního nebo druhého místa, automaticky získáváte body do slosování ceny. Hraní her však není jedinou cestou k možné výhře. Můžete například popustit uzdu fantazii a napsat slohovou práci o webu Raketka.cz nebo vyplnit soutěžní kvíz. Za všechny tyto možnosti dostáváte do osudí body. Čím více bodů tedy získáte, tím větší možnost vylosování hlavní ceny máte.

Je tedy jen na Vás, zdali zasednete za monitory a využijete možnosti zasoutěžit si možná při hraní, získáte hodnotnou cenu či najdete nové spoluhráče. Konec soutěže je ohlášen na 31.8. Tedy na konec prázdnin, takže je ještě čas. Přeji hodně štěstí, pokud se rozhodnete hry zúčastnit. Pokud Vás zajímají kompletní pravidla naleznete je zde.

Mohlo by Vás zajímat

Velká letní soutěž s raketkou


Štítky článku hry | soutez | www-stranky | zajimavosti |
Autor Ijacek.007 09.08.2018 zobrazeno 461x
Předchozí článek Portál Audiotéka slaví 6. narozeniny
Portál Audiotéka slaví narozeniny můžete tak ušetřit spoustu peněz za nákup audioknižek Další článek


gravatar

Vložit komentář

Nick *:
WWW:
Email * (nezobrazuje se ):
Gravatar:
Pamatuj si mě:
Komentář článku *:
Opiš následující text: *

* - vyžadované údaje. RSS kanál s komentáři

PřihlášeníAudioknihy

Jsme milovníci audio knížek, kterých aktuálně máme zakoupených 203. Poslech všech dohromady zabral přes 2758 hodin.

Z tohoto množství jsme si již stihli poslechnout téměř 38% tedy 77 audioknih.

Aktuálně poslouchaná audioknihakniha je Peníze a zdravý selský rozum

Poslední hodnocenou audioknihou je Opuštěná společnost Hodnocení audioknihy 4.5/5.

Nejlépe hodnocenou audioknihou je Astronautův průvodce životem na Zemi Hodnocení audioknihy 4.5/5.

Reklama