blog.ijacek007.cz

Blog o všem trochu jinak.

V posledním ohlédnutí za vlastní svatbou bych chtěl popsat tři spolupracovníky, kteří na svatbě spolupracovali. Odvedli ohromný kus práce, za kterou si nechali zaplatit. Osobně mi spolupráce ovšem tak sedla, že jsem se rozhodl jim zde udělat malou reklamu a doporučit je všem, kdo v okolí Krnova hledají místo pro pořádaní akce, kapelu, která dovede zahrát a bavit lidi nebo fotografa, který je schopen zvěčnit vzpomínky a uchovat kouzlo okamžiku.

Hospoda stražiště v Úvalně.
Jako místo na nasycení a pobavení všech svatebních hostů, jsme nakonec zvolili příjemnou hospůdku na vrcholu obce Úvalno. Hospůdka se nachází na kopci nad vesnicí, obklopena ze tří stran lesem. Téměř vedle hospody je rozhledna. Kolem i před hospůdkou najdete posezení i nějaké ty atrakce pro děti. S majitelkou Annou Hromadovou jsme se na všem předem dohodli a podle toho vše také pobíhalo. V hospodě jsme mohli s obsluhou zůstat až do odjedu posledního auta, což bylo po druhé hodině ranní. Vyúčtování i příprava sálu proběhlo naprosto podle představ. Proto mohu restauraci s klidným svědomím doporučit ostatním.


po náročném doprovodu nevěsty se i družičky potřebují odreagovat

pokud je v bílskosti kolotoč dovede dokonale zabavit nejen nejmenší svatební hosty

zabavení nejmenších hostu muže pomoct i vybavení okolí hospody svatby

Kapela Štístko
V průběhu plánování svatby, jsme s ženou řešili problém jak nebo čím pobavit hosty a umožnit jim vyblbnout se na parketu. V potaz byla varianta půjčení techniky a přípravy počítače s připravenou hudbou. Další variantou bylo zajištění profesionála, který by se svou technikou muziku připravil a poté řešil jeji pouštění dle nálady hostů. Jako poslední možnost jsme viděli zajištění kapely, která by se o zábavu starala bez jakéhokoliv zásahu. Se ženou jsme nakonec zvolili poslední možnost. Dostali jsme typ na kapelu Štístko, která nakonec bavila svatební hosty až do konce. Dokonce doprava z Rychvaldu do Úvalna byla v ceně a ani za přesčas nakonec nic nechtěli. Pokud byste do budoucna potřebovali kontakt na pohodovou kapelu tak kapelou Štístko podle mého skromného názoru nic nepokazíte.

Oficiální stránky kapely Štístko.
výběr živé kapely na naši svatbu byl jeden z nejpříjemnějších překvapení

Fotograf Marek Hlaváč
Hned od začátku plánování svatby jsme počítali s fotografem, který by pořídil svatební fotky a pomohl uchovat naše vzpomínky i do dob, kdy paměť již bude ráda zapomínat. K panu Hlaváčovi jsme se dostali téměř náhodou a to, když žena obcházela kamenné obchody fotografů a zjišťovala za jakých okolností by nafotili naši svatbu. Ano, představte si že i v době digitálního věku a věku internetu se žena vydala na průzkum trhu a poptala se v ateliérech. U jednoho krnovského fotografa, pak dostala vizitku na pana Hlaváče, kterého jsme poté již digitální cestou oslovili. Dohodli jsme se na představě focení a domluvili si osobní schůzku před svatbou, kde jsme si jasně řekli co budeme chtít. Pan Hlaváč byl velice milý, vstřícný a naprostý profesionál a spolupráce s ním byla velmi příjemná. Já si focení s ženou užil.


domluva nad svatebními fotkami

Tímto bych zakončil miniseriál popisující strasti i radosti plánování mého svatebního dne. A pomalu se zde na blogu zase vrátím k normálním tématům. Naposledy zde poděkuji všem, kdo přišli, i všem kteří přidali ruku k dílu, protože ne na všechny jsem myslel a ne o všech jsem psal.

Další zajímavosti

Pokud Vás zajímají další informace ohledně naší svatby všechny články najdete ZDE


Štítky článku recenze | svatba | zajimavosti |
Autor Ijacek.007 09.05.2013 zobrazeno 2 645x
Předchozí článek Svatební noviny
7 Km usek cesty bez asfaltu Další článek


1

sokorka

2013-05-09 14:13:27

Krásně řečeno. Pana fotografa většina považovala za našeho přítele :-) Kapela vyšla ve všem vstříc a byla schopna i pomoci s moderováním soutěží. I přes počáteční nervování, vše krásně vyšlo. :-D


gravatar

Vložit komentář

Nick *:
WWW:
Email * (nezobrazuje se ):
Gravatar:
Pamatuj si mě:
Komentář článku *:
Opiš následující text: *

* - vyžadované údaje. RSS kanál s komentáři

PřihlášeníAudioknihy

Jsme milovníci audio knížek, kterých aktuálně máme zakoupených 203. Poslech všech dohromady zabral přes 2758 hodin.

Z tohoto množství jsme si již stihli poslechnout téměř 40% tedy 81 audioknih.

Aktuálně poslouchaná audioknihakniha je Modlitba za Černobyl - Kronika budoucnosti

Poslední hodnocenou audioknihou je Babička pozdravuje a omlouvá se Hodnocení audioknihy 4/5.

Nejlépe hodnocenou audioknihou je Astronautův průvodce životem na Zemi Hodnocení audioknihy 4/5.

Reklama