blog.ijacek007.cz

Blog o všem trochu jinak.

Tak jsem si dnes s přítelkyní vyzkoušel dvě novinky. Tou první byla návštěva nového multikina v Opavě, které je nově otevřeno. Tou druhou novinkou byla koupě vstupenky přes internet.

To že se v Opavě otevřelo nové multikino, určitě mnoho lidí z okolí uvítalo, jelikož opavské kino již dlouho neplnilo svou funkci, tak jak mělo. Někteří obyvatelé Opavy dokonce jezdili do kina do Krnova nebo do Ostravy pokud chtěli nějaký film vidět. Já osobně mám mnohem raději Krnovské kino a tak jsem na otevření multikina nějak nečekal.

Multikina mají výhodu, že díky většímu počtu sálu je na výběr větší, množství filmu i variability času. To také byl také důvod, proč jsem dnes volil multikino na rozdíl od toho krnovského. A to jen díky času. Prostě mi nevyhovoval termín, který Krnovské kino zvolilo pro film, který jsem chtěl vidět. Měl jsem tedy na výběr a to buď na film jít do Opavy, nebo na něj nejít vůbec.

Bylo tedy rozhodnuto, že půjdeme film zhlédnout do Opavy. Abychom tedy nejeli zbytečně, tak jsme se podívali na stránky multikina a chtěli jsme si zarezervovat vstupenky. Měli by jsme tedy možnost vyzvednout si u pokladny půl hodiny před začátkem představení své lístky a nemuseli bychom se bát, že se do sálu nedostaneme nebo že budeme sedět na místě, které se nám zrovna moc nelíbí.

Rezervací si tedy zajistíte místo, ale nevyhnete se fortně, kterou si stejně musíte vystát, aby jste si vaše rezervované lístky vyzvedli a zaplatili. Navíc musíte být v kině minimálně půl hodiny před začátkem filmu, jinak rezervace propadne a vaše místa si může koupit kdokoliv jiný.


Obrázek

Druhou a zajímavější metodou je lístek zaplatit hned. Vyberete si místo a pomocí kreditní karty, zvolené vstupenky, rovnou zakoupíte. Vygeneruje se vám PDF, které si musíte vytisknout. Pomocí této E-vstupenky potom můžete přijít přímo do kina, vyhnout se frontě u pokladen i nutnosti být v kině o půl hodiny dříve. Nevýhodou je, že se pak opravdu musíte do kina dostavit, pokud se vám na poslední chvíli změní plány o své peníze bez náhrady přijdete.

Trochu jsem se bál, jak to bude nakonec probíhat nakonec to však bylo v pohodě. Prostě jsem předložil vytištěnou vstupenku a počkal jsem, co bude následovat. Uvaděč se pokusil 2× načíst čárový kód, což se mu sice nepodařilo. Přesto mě i s přítelkyní nakonec co sálu pustil. Já mám raději krnovské kino, pokud bych ale zase musel do multikina určitě zase využiji možnost, jakou se dá vyhnout otravným frontám u pokladen.

Zajímavé odkazy

Cine Star Opava oficiální stránky


Štítky článku internet | kino | zajimavosti |
Autor Ijacek.007 17.11.2012 zobrazeno 5 474x
Předchozí článek Zpětné volání na neznámé čísla vás muže přijít draho
Výměna domovních dveří Další článek


1

sokorka

2012-11-18 10:14:17

Můžete si ještě vybrat, zda si ji vytisknete či si ji necháte zaslat do mobilu


gravatar

Vložit komentář

Nick *:
WWW:
Email * (nezobrazuje se ):
Gravatar:
Pamatuj si mě:
Komentář článku *:
Opiš následující text: *

* - vyžadované údaje. RSS kanál s komentáři

PřihlášeníAudioknihy

Jsme milovníci audio knížek, kterých aktuálně máme zakoupených 356. Poslech všech dohromady zabral přes 4739 hodin.

Z tohoto množství jsme si již stihli poslechnout téměř 48% tedy 170 audioknih.

Aktuálně poslouchaná audioknihakniha je Inspirace Baťa

Poslední hodnocenou audioknihou je Čajová dívka z Kolibříkové ulice Hodnocení audioknihy 4/5.

Nejlépe hodnocenou audioknihou je Astronautův průvodce životem na Zemi Hodnocení audioknihy 4/5.

Reklama