Společně s Rado_X8 a Lucinka jsme pro všechny milovníky pokladu vytvořili další poklad. Tentokrát je schovaný v okrajové části Krnova za nemocnici. Keš Vás dovede na místo kde ještě před par lety stál mohutný železný železniční most. Most byl součásti vlečky do na krnovský sklad dřeva a dále pokračovala do Polska.
Svému účelu ale přestal sloužit a tak pomalu chátral až se nakonec rozhodlo hlavně kvůli bezpečnosti, že bude most zrušen úplně. Dnes by jste pozůstatky po mostě hledaly marně příroda se dala do práce a místo kde stal most již dnes připomínají pouze staré fotografie a zbytky náspu starých kolejí. Při chvíli hledání na místě nebudete mít problém najít i pražce z bývalé trati.
Bohužel jsem zjistil, že nemám žádnou fotku mostu pouze mám fotky z něj a to z roku 2002. Kdyby jste někdo měli fotku mostu i s legendárním nápisem „Miluji PEPU“ byl bych moc rád kdyby jste si ji nenechaly pro sebe a poslaly mi ji :-).
Keši samozřejmě přeji co nejdelší působení co nejméně DNF a hlavně aby na místě bez povšimnutí nenechavců vydržela pro spoustu lidí, kteří se rádi projdu nebo si jen tak z radosti odloví nějakou tu keš.
Keš má v době psaní tohoto článku 10 nálezu za prvních 5 dní kdy je povolena.
Odkazy
Rado Dlapka
2011-11-04 20:16:23dobrá práce, snad budou i pozitivní logy :)
Vložit komentář
* - vyžadované údaje. RSS kanál s komentáři