blog.ijacek007.cz

Blog o všem trochu jinak.

I když je venku již většinu dne zima a hnusné nevlídné sychravo, přesto i když v menším měřítku se publikují nové keše. Ani já jsem nebyl výjimkou a když mě přítelkyně upozornila na pěkné místo s výhledem na vesničku, kde široko daleko keš není rozhodl jsem se že ji tam založím.

Založení keší v lese daleko od lidí, kteří geocaching nehrají má dvě výhody. Zaprvé a to je docela důležité je docela velká šance, že vám keš jen tak někdo nevyrabuje. Málo komu se chce štrachat někam do 2 km do lesa, jen aby vám krabičku ukradl. Druhá výhoda je, že nemusíte u keše zevlovat a čekat až bude vhodná doba pro její odlov většinou to totiž bývá odlehlejší místo a rozhodně je na lesních keších větší klid na odlov i samotný log.

Posledním kouzlem lesních keší bývá mnohdy jedinečnost místa. Ať už jde o studánku nebo například o místo ze kterého jde vidět na okolí jedná se vždy o originální místo. Já osobně raději zakládám krabičky mimo obydlená místa, protože si myslím že je spousta krásných míst na které lidé prostě nechodí jen proto že nemají důvod.


Obrázek

Má poslední krabička je tedy také v lese nad vesničkou jménem Radim. Nečekejte k ní ale jednoduchý přístup klasická drive-in to není. Od parkovacích souřadnic je nutné ještě nemalou část cesty dojít po svých. Odměnou Vám bude nejen krabička ale i nádherný pohled na zdejší lesy, které se ztrácejí takřka před očima ale i místo na němž je naprosto úchvatné sledovat východ slunce.

Doufám že se krabička v lesích bude líbit a že dlouho zůstane na svém místě. A donutí další lidi odpoutat se od svých monitor, vzít navigační přístroj a jít se projít do lesa na místo které mě osobně se moc líbí.


Štítky článku fotografie | geocaching | recenze |
Autor Ijacek.007 29.11.2011 zobrazeno 3 340x
Předchozí článek Víkend ve znamení eventu
Geouprava kola Další článek


1

sokorka

2011-11-29 15:47:59

no dnes tam byl frmol :-)


gravatar

Vložit komentář

Nick *:
WWW:
Email * (nezobrazuje se ):
Gravatar:
Pamatuj si mě:
Komentář článku *:
Opiš následující text: *

* - vyžadované údaje. RSS kanál s komentáři

PřihlášeníAudioknihy

Jsme milovníci audio knížek, kterých aktuálně máme zakoupených 203. Poslech všech dohromady zabral přes 2758 hodin.

Z tohoto množství jsme si již stihli poslechnout téměř 38% tedy 78 audioknih.

Aktuálně poslouchaná audioknihakniha je Gate C30

Poslední hodnocenou audioknihou je Peníze a zdravý selský rozum Hodnocení audioknihy 4/5.

Nejlépe hodnocenou audioknihou je Astronautův průvodce životem na Zemi Hodnocení audioknihy 4/5.

Reklama