blog.ijacek007.cz

Blog o všem trochu jinak.

Dnes se podíváme na základní nedostatek většiny velkých webových stránek, se kterými dnes přicházejí do styku tisíce uživatelů. Řeč bude o webových službách a portálech, které v případě problému není možné úplně jednoduše kontaktovat.


Největší český portál

Z principu totiž webové služby jen málokdy potřebujete kontaktovat telefonicky, protože většinou všechno funguje. Pokud však narazíte na nějaký problém, pak obrátit se ne technickou podporu u portálu, který poskytuje své služby zdarma je téměř nemožné. Budete odkázání na nápovědu, kde v případě specifického dotazu řešení problému vůbec popsáno být nemusí.


rozcestník nápovědy

Najit kontakt na podporu pak může znamenat lítat po stránkách nápovědy a doufat, že se proklikáte k telefonnímu číslu nebo k možnosti napsat podpoře alespoň email. Na zmíněném portálu seznam.cz najdete tedy rozsáhlou databázi, jak řešit problémy – na stránce napoveda.seznam.cz. Na této stránce najdete tematicky rozdělené nápovědy na pětici hlavních funkcí seznamu. Tedy na email, vyhledávání, domovskou stránku seznam.cz, účet a přihlášení a aplikace.


Obrázek

Ve čtyřech z pětice těchto oblastí nápovědy se otevřou podstránky s levým menu plným důležitých článků týkajících se zvolené kategorie. A přímo na této hlavní stránce kategorie se nachází také tlačítko Vyřešit problém teď hned.


Tlačítko na technickou podporu portálu seznam.cz

Dostanete se rázem na stránku, kde je možné rozkliknout tlačítkem, přejít na technickou podporu, přitup k on-line chatu s vyškoleným personálem, který Vám může pomoci se specifickým problémem. Každý pracovní den mezi 8 a 18 hodinou. Ani byste nevěřili, jak někdy může tato podpora rychle pomoct vyřešit problém. Já většinou na všechny otázky našel odpovědi právě v nápovědě, nicméně jsem jednou řešil specifický problém, který v nápovědě popsaný není, a tak jsem možnost využít podporu využil. Tento článek tak píši i jako popis, jak se k podpoře dostat, protože světe div se, když jsem procházel stránky nápovědy krok po kroku, odkaz na podporu jsem přehlédl.

Mohlo by Vás zajímat

Nápověda portálu seznam.cz

Stránka na spojení s technickou podporou


Štítky článku elektronicka-komunik | skutecnost | www-stranky |
Autor Ijacek.007 29.03.2019 Opravil(a) sokorka zobrazeno 4 380x
Předchozí článek Synology nemůžete se přihlásit k systému protože je zaplněn disk
Jak na Mikrotiku nastavit PPTP VPN Další článek


gravatar1

helena

2021-08-09 11:05:05

Moc děkuji za informace, velmi užitečné!


2

kosta

2021-12-10 12:13:26

Dobry de. Opet mi nejde prihlaseni na seznam. Budte tak hodni a pomozte mi. Jsem stary chlap a neumim to. Ziji sam, tedy nemam nikoho, kdo by mi poradil a pomohl, jedine vas.Moc vam dekuji


gravatar3iconblog.ijacek007.cz

Ijacek.007

2021-12-10 12:35:10

Dobrý den pane Kosta, je mi líto ale já nejsem technická podpora portálu Seznam.cz a nijak vám tedy s vaším problémem nemohu pomoci. Článek poukazuje na možnost jak se obrátit na technickou podporu pokud jej využijete spojíte se s pracovníkem Seznam.cz který vám s vaším problémem muže pomoci. Ijacek.


gravatar

Vložit komentář

Nick *:
WWW:
Email * (nezobrazuje se ):
Gravatar:
Pamatuj si mě:
Komentář článku *:
Opiš následující text: *

* - vyžadované údaje. RSS kanál s komentáři

PřihlášeníAudioknihy

Jsme milovníci audio knížek, kterých aktuálně máme zakoupených 310. Poslech všech dohromady zabral přes 4029 hodin.

Z tohoto množství jsme si již stihli poslechnout téměř 39% tedy 122 audioknih.

Aktuálně poslouchaná audioknihakniha je Enderova hra

Poslední hodnocenou audioknihou je Věže - příběh 11. září Hodnocení audioknihy 4/5.

Nejlépe hodnocenou audioknihou je Astronautův průvodce životem na Zemi Hodnocení audioknihy 4/5.

Reklama