blog.ijacek007.cz

Blog o všem trochu jinak.

Každý na internetu čas od času prochází oblíbené www stránky a pročítá si jejích obsah. V případě že rádi čtete nezávislé články pak blogy jsou tou správnou skupinou stránek pro Vás. Kde ale přijít ke kvalitnímu čtení a neprocházet stovky podobných stránek? Pomocnou ruku by Vám mohl podat projekt Agregatorblogu.cz

logo agregator blogu

Autor projektu vytvořil seznam blogu se zajímavým obsahem, u kterých z RSS kanálu získává vždy nejnovější články, takže hned na první pohled vidíte. Zdali je na Vašem oblíbeném blogu něco zajímavého nebo zda je nějaký zajímavý článek na stránce, kterou neznáte.

Blogy jsou zde na hlavní stránce zobrazeny všechny. U všech jsou zobrazeny první 3 nejnovější články. Poté jsou ale blogy ještě zobrazeny v kategoriích IT/TECH, Grafika, Recenze, Wordpress, Blogy v angličtině, Exoti :-). U těchto kategorii však je zobrazeno už 5 nejnovějších článku. Polední položkou, kterou lze na stránkách nalézt je položka Recenze blogu. Zde autor píše o jednotlivých blozích jeho recenzi vzhledem k času autora i počtu webu zde ovšem má recenzi jen par blogu a to většinou jedny z prvních, které autor do projektu přidal.

Seznam ale není jen na autora a proto se do systému může přihlásit každý blog, který by v seznamu chtěl být poté je jen na autorovy stránek zda jej umístí na stránky nebo ne.

Samozřejmě, že kdyby se mohl přihlásit každý pak by brzo došlo k tomu, že z přehledné stránky s obsahem by se rázem stala nepřehledná. Proto si autor stanovil několik podmínek, za kterých je možné požádat o přidání blogu na stránky agregátoru.

Asi jedna z nejhlavnějších podmínek je ta, že autor musí vlastnit vlastní doménu autor se tím brání blogům z blogovacích služeb jednoduchým motem: „Pokud to s blogem myslíte vážně určitě se nespoléháte na publikování na cizích serverech a systémech“.

Agregátor blogu je zajímavý způsob a já velice rychle zjistit zda se v okruhu zajímavých blogů nezobrazují zajímavé články, aniž by jste museli všechny blogy sledovat. Pokud tedy rádi pročítáte blogy a zajímají Vás zajímavé články, názory či návody psané osobitým způsobem, potom by jste agregátorblog určitě neměli minout .

Doplnění 23.2.2015

Web agregátor blogu přestal fungovat v loňském roce. Dokonce byla předprodána doména proto byly všechny odkazy odstraněny. Berte tento článek prosím jen jako popis webu který se na internetu oběvil a poté skončil. Děkuji za pochopení.


Štítky článku internet | recenze | www-stranky |
Autor Ijacek.007 01.03.2011 zobrazeno 4 774x
Předchozí článek Jak otestovat menší soubor zda neobsahuje viry?
Jak natočit satelit správným směrem Další článek


gravatar1iconsborez.cz

Sborez

2011-03-05 13:55:19

Díky za zmínku.


gravatar

Vložit komentář

Nick *:
WWW:
Email * (nezobrazuje se ):
Gravatar:
Pamatuj si mě:
Komentář článku *:
Opiš následující text: *

* - vyžadované údaje. RSS kanál s komentáři

PřihlášeníAudioknihy

Jsme milovníci audio knížek, kterých aktuálně máme zakoupených 261. Poslech všech dohromady zabral přes 3416 hodin.

Z tohoto množství jsme si již stihli poslechnout téměř 38% tedy 98 audioknih.

Aktuálně poslouchaná audioknihakniha je Evoluce – Věž zajatců

Poslední hodnocenou audioknihou je Černá zem Hodnocení audioknihy 4.5/5.

Nejlépe hodnocenou audioknihou je Astronautův průvodce životem na Zemi Hodnocení audioknihy 4.5/5.

Reklama