blog.ijacek007.cz

Blog o všem trochu jinak.

Jste majiteli webových stránek, či o jejich pořízení uvažujete? Nebo snad svůj čas a talent mrháte jen na vytváření obsahu pro sociální sítě? Pak je právě pro Vás určena elektronická publikace, kterou autor Vlastimill Ott vydal jako součást kurzu pro blogovací platformu WordPress.

Samotná kniha, která nese název „10 nejčastějších chyb webových stránek“ a popisuje základní a ověřené pravidla, jak publikovat na internetu, čeho se vyvarovat i na co si dát pozor. I když je kniha součástí kurzu pro blogovací platformu WordPress, této platformy se věnuje jen minimálně. Jde totiž spíše o sepsaná pravidla jak než kde. Sám jsem si knihu pročetl a díky ní dokonce upravil několik stránek tohoto blogu, tak aby pro Vás čtenáře byly stránky přívětivější. Jednalo se především o pár kosmetických úprav v kódu stránek jelikož systém, pod kterém běží tento blog, si píšu sám. Pro úplnost jsem přestal ignorovat stránku O autorovy a doplinl jsem jí o pár základních informací.


Obal e-Knihy o 10 nejčastějších chybách webových stránek.

E-kniha, mimo kromě zajímavého obsahu, obsahuje pouze 40 stran. To ještě s patičkama, hlavičkama a navíc opravdu velkým písmem. Nemusíte se tedy bát, že by Vám zabralo její čtení spoustu času. Je napsaná velice poutavě, svižně a pokud Vás téma seberealizace na internetu zajímá, určitě doporučuji si ji pročíst. Mně osobně kniha chytla natolik, že jsem ji téměř celou dočetl najednou.

Knihu si můžete po zadání emailového kontaktu stáhnout zdarma na stránkách www.zlatywordpress.cz Jak vznikala samotná kniha se můžete dočíst na blogu autora, kde v článku popisuje, jak celou eknihu připravoval .
webová stránka zlatý wordpress

Autor připravuje komplexní e-learningový kurz, který naučí účastníky publikovat na vlastních webových stránkách, spravovat je a upravovat. Půjde celkem o tři úrovně, první z nich spustím na začátku října, další do Vánoc. O všem Vás však bude informovat prostřednictvím emailu, který zadáte při stažení knihy. Emailového spamu se bát nemusíte z databáze kontaktu se můžete kdykoliv odstranit.

Zajímavé odkazy

Stránky pro stažení e-knihy 10 nejčastějších chyb webových stránek

blog autora a popis vzniku e-knihy


Štítky článku internet | recenze | www-stranky | zajimavosti |
Autor Ijacek.007 22.08.2013 zobrazeno 2 445x
Předchozí článek Hoax poplašné zprávy na internetu
Stavba pergoly - část druhá : konstrukce, podlaha, střecha Další článek


1

sokorka

2013-08-22 11:46:29

A já si řkala, co najednou stránka o tvé maličkosti :-D


gravatar

Vložit komentář

Nick *:
WWW:
Email * (nezobrazuje se ):
Gravatar:
Pamatuj si mě:
Komentář článku *:
Opiš následující text: *

* - vyžadované údaje. RSS kanál s komentáři

PřihlášeníAudioknihy

Jsme milovníci audio knížek, kterých aktuálně máme zakoupených 203. Poslech všech dohromady zabral přes 2758 hodin.

Z tohoto množství jsme si již stihli poslechnout téměř 38% tedy 77 audioknih.

Aktuálně poslouchaná audioknihakniha je Peníze a zdravý selský rozum

Poslední hodnocenou audioknihou je Opuštěná společnost Hodnocení audioknihy 4.5/5.

Nejlépe hodnocenou audioknihou je Astronautův průvodce životem na Zemi Hodnocení audioknihy 4.5/5.

Reklama