blog.ijacek007.cz

Blog o všem trochu jinak.

Po agregátorublo­gu.cz je nyní můj blog součástí i podobného serveru jménem Sleduju.cz. Podobně jako u webu agregatorblogu.cz se jedná web, který spojuje blogy a pomocí rss kanálu nabízí jejích obsah uceleně roztřízený do kategorii.


Obrázek

Podobně jak tomu bylo u agregatorblo­gu.cz jsou i zde blogy rozděleny do kategorii a tak si zájemci mohou prohlédnout jen blogy, které jsou tematicky zajímavé pro konkrétního návštěvníka. Na webu zatím naleznete tyto kategorie Cestování, Filmy, Fotografie, Grafika, Hry, Internet, Literární, Osobní, Osobní rozvoj, Podnikání a Vaření. Na stránce bylo v době psaní tohoto článku 109 blogu. Takže zajímavé četní si zde najde poměrně dost uživatelů, kteří rádi konzumují obsah z blogu. Zajímavostí tohoto serveru je i napojení na sociální sítě nebo zjišťovaní komentářů pomocí RSS kanálu k tomu určenému. Samozřejmostí je zde možnost hodnocení blogu a tím si udělat obrázek o tom jak je který blog oblíben mezi ostatníma. I když na serveru relativně velký počet blogu hodnocení je zde podobně jako u podobného agregátorublogu.cz takřka nepoužívané jelikož nejoblíbenější blogy mají pouze 5 hlasu.

Osobně doporučuji stránku navštívit ať už ze zvědavosti nebo díky novým zajímavým článkům nebo například k přidání vlastního blogu na stránky. Osobně jsem zvědavý zda mi stránka přihraje pár návštěvníků, protože by to bylo fajn, v podstatě je to principem podobných webů.

Tak jako v případě agregátorublo­gu.cz i zde děkuji Michalovy Ozogánovy za možnost prezentace vlastních článku na jeho serveru a doufám, že se mu bude s projektem dařit a že se z agratorublo­gu.cz a servru sleduju.cz nestanou rivalové, ale užiteční pomocníci jak pro uživatelé tak pro blogery, kteří jsou vděční za každého nového návštěvníka.

Doplněno 12.3.2013

Dnes jsem zjistil že na stránce sleduju.cz již není funkční agregátor blogu. Stránka směřuje na blog služby kde autor píše o uzavření projektu kvůli špatné optimalizaci a celkové náročnosti celého systému. Možná se v budoucnu dočkáme dalšího zajímavého projektu z dílny autora Michala Ozogána.


Štítky článku www-stranky | zajimavosti |
Autor Ijacek.007 22.03.2012 zobrazeno 3 664x
Předchozí článek divací chtějí zpátky zrušený oblíbený pořad dobré ráno
Jak na ověření záruky u Lenovo zařízení ? Další článek


gravatar1iconwww.zkusmo.cz

zkusmo

2012-03-23 14:27:57

I já jsem se se svým blogem přidal ke Sleduju.cz. Více na: http://www.zkusmo.cz/…sou-tri-roky. Nesmím opomenout, že Sleduju.cz má i svůj blog, kde vychází pravidelně rozhovory. Více na: http://blog.sleduju.cz/


gravatar2iconblog.ijacek007.cz

Ijacek.007

2012-03-23 14:37:47

jj všechno jsem si dnes docela pročet a ty jsi tam měl pěkný rozhovor :-) koukal jsem a jinak na tvuj članek že maš blog tři roky jsem už reagoval :-)


gravatar3iconwww.zkusmo.cz

zkusmo

2012-03-23 15:48:56

Je to tak. Díky. Michal se Sleduju.cz slušně boduje.


gravatar

Vložit komentář

Nick *:
WWW:
Email * (nezobrazuje se ):
Gravatar:
Pamatuj si mě:
Komentář článku *:
Opiš následující text: *

* - vyžadované údaje. RSS kanál s komentáři

PřihlášeníAudioknihy

Jsme milovníci audio knížek, kterých aktuálně máme zakoupených 356. Poslech všech dohromady zabral přes 4739 hodin.

Z tohoto množství jsme si již stihli poslechnout téměř 48% tedy 171 audioknih.

Aktuálně poslouchaná audioknihakniha je Dokonalá manželka

Poslední hodnocenou audioknihou je Inspirace Baťa Hodnocení audioknihy 4/5.

Nejlépe hodnocenou audioknihou je Astronautův průvodce životem na Zemi Hodnocení audioknihy 4/5.

Reklama