blog.ijacek007.cz

Blog o všem trochu jinak.

Boudoir. Tohle slovo známe snad všichni. Ale já ho vždy brala jen jako jiné slovo pro ložnici. Teprve nedávno jsem zjistila, že je to i styl focení.
Dnes bych Vám chtěla představit dílo jedné krnovské fotografky Naďy Trávničkové. Na její práci jsem natrefila jen náhodou, když fotila jednu moji známou. Na jejích stránkách https://www.facebook.com/…992913292219?… mě zaujala možnost focení Boudoir. Možná to bylo i tehdejšími zdravotními problémy, ale asi hlavně tím, že stárneme všichni. A představa, že bych měla pár fotografií, kde si budu připadat krásná i po letech, mě lákala. Koho by také nezaujal titulek: „Tato kategorie je určena výhradě pro ženy, slečny, dáma…které chtějí nechat vyniknout svou krásu, ženskost, smyslnost… Každá žena může být krásná – pro některou to znamená vypadat třeba romanticky, pro jinou sexy, smyslně…každá má jinou představu o sobě samé… Pojďte si vyzkoušet tuto představu o sobě naplnit – nechat se nalíčit a nafotit ve stylu, který si vyberete.“ Jsem na tyto věci dost stydlivá, ale toto mě neustále lákalo. Trvalo mi to přes rok, než jsem konečně šla a to jen díky svému muži, který mi to nakonec dal jako dárek. :-) I když většina žen tyto fotky naopak dává svým protějškům.


Modelka


modelka

Musím uznat, že se s paní fotografkou skvěle komunikuje i spolupracuje. Celé focení Vás vyjde na 2100. 500Kč platíte zálohu a zbytek až při focení. To obsahuje 13 upravených fotografií. A to jak barevné, tak černobílé na krásném cd v krásném balení. Pokud jste zdaleka, posílají se přes internet. Pokud jich chcete více, neboť nafoceno jich je daleko více a je hodně těžké vybrat, každá další vyjde na 75kč. Také v obou provedeních. Focení probíhá v ateliéru fotografky, nedaleko kina Mír. Trvá cca 3h. Možná se Vám to zdá dlouhé, ale věřte, že to ani nepostřehnete. Vždy se fotí 3 ženy.


Obálka s CD s fotkami


Obal na CD s Fotografii

Já jsem šla 28.6.Byla to netradičně neděle, kdy si termín jedna paní výslovně přála. Pak ale nepřišla. To se stává údajně častěji, než myslím. A již 8.6. mi přišel dokument, který obsahoval můj čas, rady ohledně oblečení i tipy co je dobré před focením nedělat. Pro mě bylo podstatné, že se nemuselo fotit ve spodním prádle, ale v čemkoliv, v čem se cítíte krásná. Můžete si donést i své doplňky.


Modelka

Paní fotografka Vám poté pomůže vybrat ty nejvhodnější. Spousty doplňků má i sama. Na samotné focení jsem za deště přišla o něco dříve. Rodinku jsem poslala na výstavu Igráčka. Hned u dveří je zvonek. Na ten jsem zazvonila a paní fotografka mi ihned přišla otevřít a zavedla mě do ateliéru. Ještě, že tak. Neboť sama bych to v budově dlouho hledala, jak byl ateliér nenápadný. :-) Hned jsem byla usazena před vizážistku, která mě zkrášlila. Mezitím se fotila první paní. Poté jsem přešla ke kadeřnici, která vybrala účesy k daným stylům. Ty se fotí 3. A vytvořila první. U mě to má být romantický.


paleta fotografii

Pak již přešlo k samotnému focení. Pózy i místa vybírala paní fotografka, přesto nadšeně vítala také každý nápad. V nabídce byla samozřejmě postel, kout s křeslem a závojem i krásná starodávná židle. Fotí se jen 3 typy, tak se ani vše nevyužilo.


paleta fotografii

Musím říct, že jsem si celé focení až nečekaně užila. I díky povídání jsem občas měla spíš pocit, že jsme někde na kafi. Jen škoda, že se neumím úplně uvolnit. Přesto jsem s fotkami naprosto spokojená a už mě láká další typ focení této paní fotografky. Tentokrát focení ve vodě. Tak snad příště. ;-)


modelka


obálka s CD
Nejblžší termín dalšího focení je 20.9.2015, tak pospěšte ;-)

Moc děkuji za možnost veřejnění fotek krásných žen…DÍKY.

Odkazy, které Vás mohou zajímat:

https://cs.wikipedia.org/wiki/Budoir

https://www.pinterest.com/search/pins/?…

Naši dceru přijela fotit fotografka z Prahy

Svatba a svatební fotograf


Štítky článku facebook | fotografie | rodina |
Autor sokorka 16.09.2015 zobrazeno 2 010x
Předchozí článek Zatím nejnáročnější cesta na chorvatské pobřeží
Chorvatsko Zaostrog 2015 Další článek


gravatar

Vložit komentář

Nick *:
WWW:
Email * (nezobrazuje se ):
Gravatar:
Pamatuj si mě:
Komentář článku *:
Opiš následující text: *

* - vyžadované údaje. RSS kanál s komentáři

PřihlášeníAudioknihy

Jsme milovníci audio knížek, kterých aktuálně máme zakoupených 356. Poslech všech dohromady zabral přes 4739 hodin.

Z tohoto množství jsme si již stihli poslechnout téměř 48% tedy 170 audioknih.

Aktuálně poslouchaná audioknihakniha je Inspirace Baťa

Poslední hodnocenou audioknihou je Čajová dívka z Kolibříkové ulice Hodnocení audioknihy 4/5.

Nejlépe hodnocenou audioknihou je Astronautův průvodce životem na Zemi Hodnocení audioknihy 4/5.

Reklama