blog.ijacek007.cz

Blog o všem trochu jinak.

Tento týden se u některých zákazníků začal objevovat zajímavý jev. Rozhraní poštovního klienta Outlook verze 2007 najednou začalo zobrazovat některé texty Finsky.


obrázek Microsoft Outlook 2007 částečně Finsky

S podobnou chybou jsem se doposud nesetkal. Část nabídek byla standartní jako před tím, nicméně některé již byly v režii úplně jiné lokalizace. Jak je vidět na obrázku, tak chyby se projevovaly naprosto všude. Ve volbách menu, kde hned druhý řádek rozhodně česky není. Tak také v standartním levém menu, kde normálně najdete kalendář, Kontakty a upomínky. Ale také v statovém textu ve spodní části obrazovky, kde je vidět aktuální % stažených souborů.


obrázek microsoft aktualizace
Za tento problém přitom může bezpečnostní aktualizace KB4011086. Jde o bezpečnostní aktualizaci a její instalace je tak automatická. Pro opravu rozhraní je tedy nutné tuto aktualizaci odstranit. V ovládacích panelech > programy a funkce > vyberte nainstalované aktualizace – najděte KB4011086, tu vyberte a poté ji odstraňte. Počítač poté restartujte a po zapnutí Outlooku již rozhraní bude v pořádku.


obrázek Windows update

Protože jde o bezpečnostní aktualizaci při dalším pokusu si ji systém opět stáhne, takže je tedy dobré instalaci aktualizace zakázat. V systém Update si aktualizaci zobrazte a klinutím pomocí pravého tlačítka vyberte možnost Skrýt aktualizaci. Jakmile to provedete, již by se aktualizace neměla sama nainstalovat.

Mohlo by Vás zajímat

Jak na nouzové spuštění Outlook 2003

Jak zobrazit hesla uložená v Outlooku


Štítky článku microsoft | opravy | skutecnost |
Autor Ijacek.007 15.09.2017 zobrazeno 2084x
Předchozí článek Jak zachránit data z android mobilu s poškozeným displejem


gravatar

Vložit komentář

Nick *:
WWW:
Email * (nezobrazuje se ):
Gravatar:
Pamatuj si mě:
Komentář článku *:
Opiš následující text: *

* - vyžadované údaje. RSS kanál s komentáři