blog.ijacek007.cz

Blog o všem trochu jinak.

Druhý díl z této trilogie přímo navazuje na první díl, který popisoval, jak se skupina německých studentů ocitla na letišti v Denveru s časovým posunem několika století. První kniha končí, když hrdinové naleznou útočiště v pevnosti přeživších lidí. Postupem času se však ukáže, že se vývoj zbytku lidstva ubíral jinam a místo používání technologií se tato skupina vydala na vzývání falešných bohů. Naši hrdinové se tak ocitnou znovu v nebezpečí, a to i díky zradě jednoho z nich, který uvidí příležitost, jak si v novém světě vybudovat pověst a neváhá tak zbytek přátel zradit pro vlastní prospěch.

Ve společnosti, kde každé otázky vyvolávají nežádoucí pozornost a kde se praktikují praktiky téměř ze středověku, zjistí skupinka cestovatelů, že zde se pomoci nedočkají. Jedinou alternativou je tedy zjistit, jak se z tohoto domnělého bezpečí dostat a kam se dal vydat za informacemi, zdali je možné se vrátit do své doby. Ale ani nalezení těchto informací není ve společnosti, která zakazuje veškeré staré technologie ničím jednoduchým, a tak je nutné nejen překonat nejedny překážky, ale také najít vhodné spojence na své cestě za návratem domů.


Hodnoceni audioknihy

Namluvení přes osm hodin audio verze se stejně jako u prvního dílu ujal Marek Holý a v jeho podání je příběh radost poslouchat. Bohužel tak jako v minulém díle je zde konec otevřen a pro úplnost příběhu je nutné doposlouchat i třetí závěrečnou knihu. Funkci odpočinkové nenáročné čtení však tento titul bez problému plní. Uvidíme, jak autor celý příběh ukončí.

Mohlo by vás zajímat

Evoluce Městi ořeživších první díl

Recenze Sci-Fi Marťan


Štítky článku recenze | zabava | zajimavosti |
Autor Ijacek.007 18.11.2020 Opravil(a) sokorka zobrazeno 380x
Předchozí článek Černá zem
Krvavé země Další článek


gravatar

Vložit komentář

Nick *:
WWW:
Email * (nezobrazuje se ):
Gravatar:
Pamatuj si mě:
Komentář článku *:
Opiš následující text: *

* - vyžadované údaje. RSS kanál s komentáři

PřihlášeníAudioknihy

Jsme milovníci audio knížek, kterých aktuálně máme zakoupených 381. Poslech všech dohromady zabral přes 5224 hodin.

Z tohoto množství jsme si již stihli poslechnout téměř 46% tedy 175 audioknih.

Aktuálně poslouchaná audioknihakniha je Mengeleho děvče

Poslední hodnocenou audioknihou je LEGO: Rodinný příběh nejslavnější hračky na světě Hodnocení audioknihy 4/5.

Nejlépe hodnocenou audioknihou je Astronautův průvodce životem na Zemi Hodnocení audioknihy 4/5.

Reklama