blog.ijacek007.cz

Blog o všem trochu jinak.

Dnes Vám představím čepici označenou „Music Hat“. Má žena ji z recese objednala z nějakého čínského internetového obchodu. Dal jsem ji šanci a vyzkoušel si jí, rázem se stala nedílnou součástí kapsy mé zimní bundy.


čepice s čínského eshopu určena na poslech hudby z mobilního telefonu

Čepici s bluetooth elektronikou, stereo sluchátky a integrovaným mikrofonem můžete pořídit okolo dvěstě korun i s poštovným. V mém případě dorazila černá čepice v jednoduché papírové krabičce s USB micro kablíkem a návodem k použití v angličtině. Čepice má pouze tři tlačítka prošité přes čepici. Tlačítko – , tlačítko play a tlačítko +. Dlouhým stiskem prostředního tlačítka čepici zapnete a vypnete. Po správném spárování čepice s mobilním telefonem, poté krátkým stiskem prostředního tlačítka zapnete či pozastavíte přehrávání. Krátkým stiskem tlačítek – a + ovládáte přehrávač na spárovaném telefonu. Pokud budete tlačítko – a + držet dlouze zesílíte či zeslabíte tím hlasitost, toto nastavení nemá vliv na nastavení v mobilním přístroji.


pohled na elektroniku z čepice

Kvůli vyprání je možné přístroj i s druhým reproduktorem z čepice vytáhnout. V těle čepky jsou nachystány kapsy, ve kterých strojek správně drží, ale ze kterého jej lze s trochou šikovnosti vytáhnout. Jen je potřeba dát pozor při vytahování elektroniky. Jednoduše se totiž může stát, že si čepici potrháte nebo se Vám může podařit odtrhnout spojovací kabel s druhým sluchátkem.

Na přístroji je asi nejtěžší baterie, ta dokáže celou čepici napájet cca 4 hodiny. Mám vyzkoušeno, že baterky vydrží dva dny při cestě do práce což jsou cca 4 hodiny provozu. Jak jsem psal v úvodu na čepici jsem si opravdu velmi rychle zvykl. Zapnutí a připojení strojku k telefonu je velmi svižné, celý přístroj je dostatečně hlasitý, aby šlo srozumitelně rozumět audioknihám v hlučném autě a navíc nikde nezavazí kabely. Jako bonus je i to, že pokud Vám někdo zavolá na telefon, čepice se tváří jako handsfree.


takto vypada elektronika z čepky

Mohlo by Vás zajímat

Jak jsem si oblíbil poslech Audioknih


Štítky článku elektronika | recenze | zajimavosti |
Autor Ijacek.007 30.11.2016 zobrazeno 1 504x
Předchozí článek Letos končím s nákupem programu Zoner photo studio
Vánoční koncert Scooter v KV Aréně 2016 Další článek


gravatar1iconwww.tlustjoch.blog.cz

TlusŤjoch

2016-12-01 07:48:43

náramná čapka.


2iconwww.days-of-daysy.blogspot.com

Daysy

2017-02-17 15:06:52

Tak to je fakt šikovné! Jen kdyby se to dělalo i v hezčí – ženské verzi. :D Ono sice tohle je taková unisex, ale stejně. :D


gravatar

Vložit komentář

Nick *:
WWW:
Email * (nezobrazuje se ):
Gravatar:
Pamatuj si mě:
Komentář článku *:
Opiš následující text: *

* - vyžadované údaje. RSS kanál s komentáři

PřihlášeníAudioknihy

Jsme milovníci audio knížek, kterých aktuálně máme zakoupených 381. Poslech všech dohromady zabral přes 5224 hodin.

Z tohoto množství jsme si již stihli poslechnout téměř 46% tedy 175 audioknih.

Aktuálně poslouchaná audioknihakniha je Mengeleho děvče

Poslední hodnocenou audioknihou je LEGO: Rodinný příběh nejslavnější hračky na světě Hodnocení audioknihy 4/5.

Nejlépe hodnocenou audioknihou je Astronautův průvodce životem na Zemi Hodnocení audioknihy 4/5.

Reklama