blog.ijacek007.cz

Blog o všem trochu jinak.

Dnes se podíváme na poslední díl z trilogie fantasy příběhu o skupině dospívajících, kteří se díky havárii ocitli v budoucnosti. Ve světě, kde lidský druh již dávno není nejinteligentnějším tvorem na planetě.

Poslední nadějí našich dobrodruhů je lidská základna daleko v poušti, která, jak se zdá jako jediná může poskytnou informace o tom, jak se bude možné vrátit v čase zase zpět. Díky spojenectví se Squdy na ně již okolní živočichové neutočí a pomohou je nasměrovat do základny nesoucí jméno Enkláva. V této uzavřené společnosti vše řídí umělá inteligence, která díky příchodu nových cestovatelů dá do pohybu svůj šílený plán. Umělá inteligence totiž nevidí jiné východisko, než použít poslední obrovskou bombu a zničit tak centrum Sguidů označované jako oko.


obal audioknihy

Naši hrdinové tak opět stojí před nelehkým úkolem. Ke které straně se přidají a jak to celé může skončit. Pokud by se rozhodli oné umělé inteligenci postavit najdou spojence, díky kterým se tento plán může podařit nebo se tímto pokusem o vyhlazení rasy Squidu lidstvo nadobro zpečetí svůj osud a lidé budou patřit mezi vyhynulý druh? Dostanou se naši hrdinové zpět domů? Na všechny tyto otázky se konečně dozvíte odpověď.

Konečná kniha trilogie je ze všech dílů nejdelší čeká na vás tak více jak 9 a půl hodiny příjemného vyprávění. Protože i když se jedná o knihu pro mládež, jde o oddychové vyprávění s předvídatelný koncem v podání Marka Holého. Celá trilogie je konečně dokončena a příběh našich cestovatelů zde končí. Pokud se vám líbily předchozí díly, ten poslední se vám bude líbit také. Pokud jste předchozí díly nečetli začněte raději první knihou, jinak se ochudíte o spousty dobrodružství a vyprávění, plné detailů světa o několik století v čase po tom našem.


Hodnocení knihy Evoluce pramen života a popis knihy

Mohlo by vás zajímat

Recenze Evoluce věž zajatců

Recenze Evoluce Město přeživších


Štítky článku deti | recenze | zabava | zajimavosti |
Autor Ijacek.007 09.12.2020 Opravil(a) sokorka zobrazeno 386x
Předchozí článek Krvavé země
My proti vám Další článek


gravatar

Vložit komentář

Nick *:
WWW:
Email * (nezobrazuje se ):
Gravatar:
Pamatuj si mě:
Komentář článku *:
Opiš následující text: *

* - vyžadované údaje. RSS kanál s komentáři

PřihlášeníAudioknihy

Jsme milovníci audio knížek, kterých aktuálně máme zakoupených 356. Poslech všech dohromady zabral přes 4739 hodin.

Z tohoto množství jsme si již stihli poslechnout téměř 48% tedy 170 audioknih.

Aktuálně poslouchaná audioknihakniha je Inspirace Baťa

Poslední hodnocenou audioknihou je Čajová dívka z Kolibříkové ulice Hodnocení audioknihy 4/5.

Nejlépe hodnocenou audioknihou je Astronautův průvodce životem na Zemi Hodnocení audioknihy 4/5.

Reklama