blog.ijacek007.cz

Blog o všem trochu jinak.

Dnes se podíváme na román spisovatelky jménem Paula Hawkins, která stojí například za thrillerem Dívka ve vlaku. Jak se autorce povedla další knížka povedla se dozvíte na následujících řádcích.


obal audioknihy

Děj knihy se odehrává v Londýně, kde je na říčním člunu nalezena mrtvola pobodaného mladého muže. Pomalu se tak před čtenářem otevírá příběh popisující nejen samotnou oběť, ale také hrstku hlavních postav, kteří se kolem zavražděného mladíka pohybovali ve snaze zjistit, kdo za vraždou stojí. Postupně se tak čtenář seznámí s postavou bydlící na sousední lodi, která tělo našla. S mladou dívkou, která po tragické nehodě má problém normálně vycházet s lidmi a okolím. Či například se zbytkem rodiny mladíka, která je zatížena obrovskou tragédii, která ani po letech času neztratila nic ze své obrovské bolesti. U každých postav čtenáře čeká nejen samotný popis charakteru a vlastností, ale také okolností, které je k jejich životním postojům vedly.

Jak celý příběh bude vnímat čtenář do velké míry závisí na tom, jak si oblíbí hlavní hrdiny, a právě zde začíná dle našeho názoru první problém. Autorka totiž své postavy popisuje svým typickým způsobem a není tak úplně lehké si nějaké vyloženě oblíbit nebo si s nimi jednoduše vytvořit pouto. I když okolnosti jejich chování a jejich postojů jsou rozvedeny do detailů, přesto se nám zdálo, že u všech postav snad jejich negativní vlastnosti převažují. Nalezení sympatií a pokračování ve čtení není tedy pro čtenáře úplně jednoduchý úkol. My jsme knihu poslouchali v audio knižní verzi, které na více jak 9 hodin bezchybně propůjčila hlas Jitka Ježková. Dle našeho hodnocení kvality předchozích knih autorka nedocílila nicméně rozhodně nejde o špatnou knihu. Naše hodnocení je 85% .


Popis audioknihy a hodnicení

Moblo by vás zajímat

Dívka ve vlaku recenze

Audiokniha Do vody


Štítky článku myslenky | recenze | zajimavosti |
Autor Ijacek.007 10.11.2022 zobrazeno 3 126x
Předchozí článek Recenze Padrino Krejčíř – Gangster
Recenze knihy Jsem Baťa, dokážu to! Další článek


gravatar

Vložit komentář

Nick *:
WWW:
Email * (nezobrazuje se ):
Gravatar:
Pamatuj si mě:
Komentář článku *:
Opiš následující text: *

* - vyžadované údaje. RSS kanál s komentáři

PřihlášeníAudioknihy

Jsme milovníci audio knížek, kterých aktuálně máme zakoupených 356. Poslech všech dohromady zabral přes 4739 hodin.

Z tohoto množství jsme si již stihli poslechnout téměř 48% tedy 170 audioknih.

Aktuálně poslouchaná audioknihakniha je Inspirace Baťa

Poslední hodnocenou audioknihou je Čajová dívka z Kolibříkové ulice Hodnocení audioknihy 4/5.

Nejlépe hodnocenou audioknihou je Astronautův průvodce životem na Zemi Hodnocení audioknihy 4/5.

Reklama