blog.ijacek007.cz

Blog o všem trochu jinak.

Filmové nebo komiksové postavy se málo kdy povedou přenést do her s takovou precizností jako se to povedlo studiu Rocksteady Studios ve spolupráci s Warner Bros. Studio si vzalo postavu temného netopýřího rytíře a dalo hráčům možnost sžít se s hrdinou v černém obleku, který má v rukou nejednu technickou vychytávku.

logo hry
Příběh hry začíná přivezením zatčeného padoucha Jokera do blázince Asylum. Zatčení proběhlo ale nějak moc hladce a tak se Batman vydá do útrob blázince aby se přesvědčil že joker skončí ve své cele. Jeho instinkt ho nezklame a během chvíle je joker v blázinci osvobozen a nastává boj o nastolení pořádku. Takhle poutavě vás hra přivítá a vy s netopýřím mužem musíte postupně porazit osvobozené padouchy nastolit v blázinci pořádek.
Grafika herních postav
Hra, která se na počítače a konzole vydala již v roce 2009 mě velice rychle naprosto pohltila. I když neumím anglicky videosekvence jsou natolik jasné, že i bez znalosti angličtiny jsem se do příběhu rychle dostal. Naprosto úchvatně je zde zpracován svět blázince přilehlých zahrad i podzemí. Do těchto úchvatných kulis autoři vložily velkou řadu hádanek i nepřátel, kteří se budou snažit překazit Vám vaší cestu k nastolení pořádku.

informace o dokončeném kole výzvy
Na mapě je pak umístěno spoustu skrytých předmětu, magnetofonových pásek s vyšetřování místních padouchů a dalších informacích ze světa Batmana a jeho nepřátel. Nacházení těchto trofejí získáváte zkušenostní body za které můžete vylepšovat výbavu temného rytíře nebo odemykat nové údery. Navíc se se odemykají výzvy ve kterých musíte vypořádat ze skupinou nepřátel.
uvítací obrazovka hry
Herní doba samotného příběhu je se dá proletět cca za 10 hodin hraní, pokud se budete bavit hledáním sběratelských předmětu připravte se na mnohem delší dobu hraní. Přičtete li si k ke hře i oblíbenost filmové postavy temného rytíře divím se jak se mi takhle povedená hra mohla tak dlouho vyhýbat. Já si hru užil a pokud hledáte zajímavý titul pak mohu hru i přes své staří vřele doporučit.

Hodnocení hry 10 / 10

Mohlo by Vás zajímat

Recenze Batman Arkham Origis

Recenze Batman Arkham City

Borderlands

Renegade OpsBatman Arkham Asylum

Batman Arkham Asylum

61%
Autor článku měl hru spuštěnou celkem v 12 dnech. A splňil 61% výzev autorů hry. Proč u hry není 100% ? Poslední spuštění hry pod jeho učtem bylo 06.11.2013

Štítky článku hry | recenze | Xbox |
Autor Ijacek.007 15.10.2013 zobrazeno 7 854x
Předchozí článek Borderlands
Fable III tak trochu jiná hra na hrdiny Další článek


gravatar

Vložit komentář

Nick *:
WWW:
Email * (nezobrazuje se ):
Gravatar:
Pamatuj si mě:
Komentář článku *:
Opiš následující text: *

* - vyžadované údaje. RSS kanál s komentáři

PřihlášeníAudioknihy

Jsme milovníci audio knížek, kterých aktuálně máme zakoupených 356. Poslech všech dohromady zabral přes 4739 hodin.

Z tohoto množství jsme si již stihli poslechnout téměř 48% tedy 170 audioknih.

Aktuálně poslouchaná audioknihakniha je Inspirace Baťa

Poslední hodnocenou audioknihou je Čajová dívka z Kolibříkové ulice Hodnocení audioknihy 4/5.

Nejlépe hodnocenou audioknihou je Astronautův průvodce životem na Zemi Hodnocení audioknihy 4/5.

Reklama