Procházel jsem si tak blogy a narazil jsem na článek na webu http://www.zkusmo.cz. Který popisoval jednoduchý návod jak si časové video vytvořit. Pod článkem byl ale v komentářích ještě rychlejší postup a tak jsem se rozhodl že konečně spojím do videosekvence fotky, které mam z webkamery, stažené už přes dva roky.
Internet Explorer je tady. I když tento prohlížeč nepoužívám vzhledem k tomu, že se jistě za nějakou dobu objeví i v aktualizacích systému Windows později se k uživatelům přeci jen dostane. Stáhl jsem si jej proto abych zjistil jak se bude zobrazovat můj blog v jiných prohlížečích. Bývá totiž pravidlem, že co verze Exploreru to jiné zobrazení.
U většiny noteboku dnes výrobci počítají s tím, že výměnu chladicí pasty mezi cpu a chladičem bude provádět sám majitel ntb a proto je k němu zpravidla velice jednoduchý přístup. To ovšem neplatí u HP pavilionu kde, aby jste mohly chladící pastu vyměnit musíte celý notebook rozebrat a to doslova do šroubku.
Kolega si koupil nový ASUS O!Play mini, což je přehrávač multimedii z USB nebo z karet pro jednoduché připojení k televizi. Po dvou dnech se mu podařilo zalomit USB , který je u tohoto zařízení velice špatně vyřešen. Při mechanickém poškození nelze zařízení reklamovat pokusil jsem se zařízení pravit sám podle možností. Oprava se nakonec povedla a nyní je USB konektor mechanicky mnohem lépe zajištěn než od výrobce.
Vytváříte-li www stránky, nebo máte svůj blog pak jistě víte, že veškeré úpravy by se neměli dělat na běžících stránkách. Ne vždy se úpravy povedou a pokud se něco pokazí návštěvník stránek přímo vidí chybu což nevypadá dobře. Navíc většina hostingových serveru je nastavena jako public server a v tomto nastavení většinu chybových hlášení nezobrazují, protože se počítá s tím že na nich běží již odladěné aplikace.