blog.ijacek007.cz

Blog o všem trochu jinak.

Rok 2014 je minulostí. Za těch loňských 365 dní se toho ale událo spoustu a já bych rád napsal pár řádku o roku, který měl na konci číslovku 14.
dell inspiron prodejní fotografie.
V práci pro mě rok 2014 začal změnou pracovního notebooku , kdy jsem si sice přilepšil ve výkonu, ale rozlišení displeje bylo značným krokem zpátky. Díky chladnému Únoru mi zkolabovala baterie v autě a bylo potřeba provést její výměnu. Po výměně jsem zjistil, že pro zapnutí autorádia 6000cd potřebuji kód , který nemám.
Pohled na čelní panel autorádia 6000CD a výzva o vložení odemykacího kodu.

Byli jsme na dvou svatbách i s naší malou dcerou . Z první svatby jsme si přivezli i fotografii, díky které jsme vyhráli rodinné focení v soutěži srdíček u klubu maminek . Po domluvě dorazila fotografka z prahy a v Krnovském Chařovském parku udělala spoustu překrásných fotek .
při čekání na nevěstu v autě a autosedačce fotka přes okno auta

Ukázalo se, že překonat s kočárkem na vycházkách vzdálenost 365 km a přitom chodit do práce moc nejde. Když bylo venku hnusně nebo pršelo tak jsme na procházky nechodili a tak jsem 365 km za první rok života dcery s kočárkem nenajezdil . Místo jezdění v kočárku jsme zvolili kolo a otevřeli tak první cykosezonu . Ale ani na tu nebylo času tolik, kolik bych chtěl.


první fotka z kola

Během jedné pracovní cesty jsem za sponzoroval dopravní policisty za-telefonovani-za-volantem a tak jsem do našeho druhého auta nechal nainstalovat parrot handsfree . Loni jsme se také znovu podíval do oblak díky narozeninovému dárku mé ženy. Přesnějsi jsem se vznesl v horkovzdušném balonu nad Ostravou .


v místě přistání je nutné balon zase správně složit.

Doma jsem konečně s pomocí šikovnějších rukou dodělal stříšku nad domovními dveřmi a díky zdražení ze strany operátora jsem ukončil život své dlouho schovávané sim karty s tarifem odepiš . Loňský rok jsme se vydali odpočívat s kočárkem po keších okolo Kroměříže. Udělali jsme si výlet na nejmladší sopku v české republice .


cesta na rozhlednu Brdo na Chřibech.

Koncem září se vydali za teplem do Chorvatska . V Chorvatsku jsme loni navštívily spoustu zajímavých míst například Národní park Krka , biblickou zahradu nebo archeologické vykopávky města Salona .


pohled na krásnou oblázkovou pláž ostrova čiovo

V roce 2014 navštívilo tyto stránky přes 128 000 unikátních návštěvníků. Tito návštěvnici si zobrazili celkem 228 430 stánek. Nejvyšší návštěvnost měli stránky 13. února, kdy zde zavítalo 929 unikátních návštěvník. Na facebooku již sleduje stránku o tomto webu přes 75 lidí.

Chtěl bych Vám všem moc poděkovat za čas, který zde trávíte za každý komentář, který zde necháte i každé doporučení na sociálních sítích. Nesmírně si vážím stoupající návštěvnosti tohoto webu a doufám že i nadále zde budete nacházet přesně ty informace které hledíte.

Mohlo by Vás zajímat

Ohlédnutí za rokem 2015

Ohlédnutí za rokem 2013


Štítky článku myslenky | rodina | skutecnost | zajimavosti |
Autor Ijacek.007 05.01.2015 zobrazeno 1 683x
Předchozí článek Novoroční přání do roku 2015
Výhled na Krasov z lešení nad Kostelem Další článek


1

Crazy

2015-01-05 17:07:17

Jednoduše užasné, a stránky…jen tak dááál


gravatar

Vložit komentář

Nick *:
WWW:
Email * (nezobrazuje se ):
Gravatar:
Pamatuj si mě:
Komentář článku *:
Opiš následující text: *

* - vyžadované údaje. RSS kanál s komentáři

PřihlášeníAudioknihy

Jsme milovníci audio knížek, kterých aktuálně máme zakoupených 203. Poslech všech dohromady zabral přes 2758 hodin.

Z tohoto množství jsme si již stihli poslechnout téměř 38% tedy 78 audioknih.

Aktuálně poslouchaná audioknihakniha je Gate C30

Poslední hodnocenou audioknihou je Peníze a zdravý selský rozum Hodnocení audioknihy 4/5.

Nejlépe hodnocenou audioknihou je Astronautův průvodce životem na Zemi Hodnocení audioknihy 4/5.

Reklama